Strona Główna Projekty Żyj zdrowo na sportowo "Żyj zdrowo na sportowo!"
"Żyj zdrowo na sportowo!" PDF Drukuj
Autor: Bożena Kania Data: 22.11.2013 (piątek)

altW roku szkolnym 2013/2014 realizujemy międzyprzedmiotowy projekt promujący zdrowy styl życia „Żyj zdrowo na sportowo!” Autorami projektu są nauczyciele z naszej szkoły: Pani Krystyna Zalewska, Pani Bożena Kania oraz Pan Roman Kania, natomiast koordynatorem jest Pani Krystyna Zalewska.

W trosce o zdrowy styl życia całej społeczności szkolnej zaplanowano wiele ciekawych zadań, które będą realizowane przez uczniów przy udziale nauczycieli i rodziców. Zadania będą wykonywane na poszczególnych zajęciach edukacyjnych, głównie na lekcjach wychowawczych. Niektóre przedsięwzięcia będą organizowane po zajęciach i w czasie przerw międzylekcyjnych. Wykonywanie zadań projektowych ma uatrakcyjnić proces dydaktyczno-wychowawczy, a zdobyta wiedza i umiejętności w czasie ich realizacji,  będą przydatne w codziennym życiu uczniów oraz ich rodzin.