Strona Główna Samorząd Uczniowski
Samorząd Uczniowski
Wiosenna dyskoteka PDF Drukuj
Autor: Agnieszka Łotecka Data: 24.04.2016 (niedziela)

 

 

 

W dniu 22 kwietnia w naszej szkole odbyła się wiosenna dyskoteka. Nie zabrakło na niej tańców i śpiewów karaoke. Przy towarzyskich rozmowach niektórzy uczniowie spożywali przeróżne smakołyki.  Dziękujemy za wspólną zabawę.

 

Więcej…
 
Dzień Pluszowego Misia PDF Drukuj
Autor: Monika Zych Data: 27.11.2015 (piątek)

25 listopada jest Dniem Pluszowego Misia. Z tej okazji uczniowie mogli przynieść do szkoły swoje pluszowe maskotki, ubrać się w pluszowe sweterki lub przebrać telefony w pluszowe etui. Uczniowie klas VI - VI, jak zawsze nie zawiedli i wzięli udział w zabawie. 
Samorząd Uczniowski

 
Andrzejkowa Dyskoteka PDF Drukuj
Autor: Administrator Data: 25.11.2015 (środa)

 

W dniu 20 listopada 2015 roku, odbyła się w naszej szkole dyskoteka andrzejkowa. Podczas imprezy można było wziąć udział w różnego rodzaju zabawach andrzejkowych. Również uczniowie zbierali pieniądze na szkolnego zwierzaka, który będzie miał swój dom w sali od przyrody. Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy na kolejne.  
Samorząd Uczniowski

 

Więcej…
 
KOLORY JESIENI PDF Drukuj
Autor: Monika Zych Data: 28.10.2015 (środa)

 

 

Dziękujemy wszystkim za udział w naszej kolorowej zabawie. Liczymy, że w grudniu będzie nas jeszcze więcej, tym razem ubranych w kolory zimy. Samorząd Uczniowski.

 
Dyskoteka PDF Drukuj
Autor: Administrator Data: 22.10.2015 (czwartek)

 

 

Dyskoteka szkolna

 

W piątek 16 października 2015 roku, odbyła się pierwsza w tym roku szkolnym dyskoteka. Oprócz tańców, towarzyskich rozmów przy różnego rodzaju smakołykach, odbył się konkurs karaoke. Zwycięzcą okazał się Filip Gawlik z klasy IV. Gratulujemy umiejętności wokalnych wszystkim uczestnikom zabawy  i liczymy, że podczas kolejnej, tym razem dyskoteki Andrzejkowej, również nie zabraknie wielu atrakcji i talentów. Wszystkie informacje na bieżąco umieszczać będziemy na fb/ SU PSP Skorogoszcz, tam też zobaczycie więcej zdjęć. Zapraszamy!

 
«pierwszapoprzednia12345następnaostatnia»

Strona 1 z 5
Copyright © 2024 Publiczna Szkoła Podstawowa w Skorogoszczy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.