Strona Główna Projekty Młodzi Odkrywcy Sekretów Nauki
Młodzi Odkrywcy Sekretów Nauki
Zajęcia projektowe PDF Drukuj
Autor: Krystyna Zalewska Data: 28.09.2017 (czwartek)

W dniu 21 września 2017 r. uczniowie klasy III  zakończyli  udział w projekcie Młodzi Odkrywcy Sekretów Nauki. Wykonaliśmy doświadczenia; Wystrzałowy długopis i Łowienie rybek. Następnie  uczniowie przygotowali wystawę dla rodziców. Ocenili na 6 projekt, który ich wiele nauczył.

 
Festiwal Nauki PDF Drukuj
Autor: Krystyna Zalewska Data: 22.06.2017 (czwartek)

 

"Festiwal nauki" - to kolejny etap zajęć związanych z projektem "Młodzi Odkrywcy Sekretów Nauki". Uczniowie klasy drugiej przygotowali doświadczenia i eksperymenty: budowali miniaturowy wulkan, obserwowali działania magicznej mąki, wykonali atramentową sztuczkę i tworzyli morze w butelce.

Więcej…
 
Mistrzowie Kodowania PDF Drukuj
Autor: Agnieszka Łotecka Data: 20.06.2017 (wtorek)

Od marca do czerwca uczniowie klasy VI brali udział w pozalekcyjnych zajęciach komputerowych pt: "Mistrzowie kodowania". Najlepszym sposobem na wprowadzenie uczniów w świat programowania jest nauka programowania bez komputerów. Jest to dla ucznia doskonała okazja do zrozumienia tego, jak myśli komputer. Uczniowie wykonywali szereg różnych ćwiczeń: Koloruj

Więcej…
 
Zajęcia projektowe PDF Drukuj
Autor: Jadwiga Tomczak Data: 31.05.2017 (środa)

Przez trzy miesiące uczniowie klasy IV brali udział w zajęciach przyrodniczych pt.: Lubię eksperymentować – działam i rozumiem. Wykonywali różne doświadczenia fizyczne i chemiczne. Tematyka eksperymentów: Doświadczenia z balonami, Kapuściany wykrywacz, Słodkie czy słone, Niech popłynie prąd, Przewodnictwo elektryczne ciał, Tajemnice dźwięku, W poszukiwaniu skrobi, Wybuchające wulkany, Zaszyfrowana wiadomość.

Więcej…
 
Młodzi Odkrywcy Sekretów Nauki PDF Drukuj
Autor: Krystyna Zalewska Data: 18.05.2017 (czwartek)

"Młodzi Odkrywcy Sekretów Nauki", to nowy projekt do którego przystąpili również uczniowie klasy drugiej. Tematem zajęć jest" Odkrywanie tajemnic energii". Na pierwszym spotkaniu uczniowie szukali odpowiedzi na pytanie - "Czym jest energia", a na drugim zastanawiali się , "Czy da się żyć bez energii". W miesiącu maju przystąpili do działania "Czy z energią trzeba

Więcej…
 


Copyright © 2023 Publiczna Szkoła Podstawowa w Skorogoszczy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.