Wybory do SU PDF Drukuj
Autor: Administrator Data: 14.10.2015 (środa)

W dniu 30.10.2015r. odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. Nasza  szkoła została zgłoszona do udziału w projekcie Centrum Edukacji Obywatelskiej  „Szkoła Demokracji”.

Kandydatami na przewodniczącego SU byli : Jowita Domicz, Michał Faryniarz, Natalia Golonka oraz Klaudia Pyclik. Uczniowie  przedstawili swoje programy wyborcze, wśród których znalazły się różnorodne, ciekawe propozycje organizacji życia szkolnego. Powołana została  komisja wyborcza w składzie Izabela Obacz, Piotr Pieczara, Patrycja Zagłoba , Patrycja Kilarska. Do zadań komisji należało przygotowanie kart do głosowania, organizacja lokalu wyborczego oraz czuwanie nad prawidłowością przebiegu wyborów.

Wyborom towarzyszyło bardzo dużo emocji, ponieważ w wyniku głosowania 2 kandydatów – Jowita i Michał otrzymało tyle samo głosów . Konieczne było zorganizowanie drugiej tury wyborów.

Ostatecznie przewodniczącą SU została Jowita Domicz.

Skład SU :

Jowita Domicz

Michał Faryniarz

Klaudia Pyclik

Natalia Golonka

Opiekunem została p. Monika Zych

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy sukcesów w pracy w SU