Dzień Babci i Dziadka 2017 PDF Drukuj
Autor: Róża Fiałka Data: 08.02.2017 (środa)

"Dzień Babci i Dziadka

to jedna z najpiękniejszych dat.

Damy Wam tyle całusów,

ile mamy lat."

Jak co roku uczniowie naszej szkoły wraz z wychowawcami zaprosili na spotkanie seniorów (babcie i dziadków). Wnuczęta przygotowały dla nich program artystyczny, na który złożyły się wiersze, piosenki, inscenizacje, solowe występy muzyczne, tańce.

Niespodzianką był występ P. Heleny Wojtasik ze swoją wnuczką Adą Wojtasik w scence związanej z aktualnie realizowanym projektem czytelniczym "Czytam, więc jestem. Jestem, więc czytam."

Po występach wnuczęta wręczyły przygotowane niespodzianki. Całusom, uściskom i gratulacjom nie było końca. Następnie mili goście udali się na przyjęcie z kawą lub herbatą i ciastkiem w roli głównej. W trakcie rozmów babcie i dziadkowie dziękowali za tak piękne przygotowanie dzieci.

"Droga Babciu, Drogi Dziadku!

Za Wasze czułe serca, za mądre nakazy,

w Dniu Waszego święta

DZIĘKUJEMY 100 razy!"