Spotkanie przy choince PDF Drukuj
Autor: Adrianna Wojtasik Data: 04.01.2016 (poniedziałek)

13 grudnia w naszej szkole odbyło się tradycyjne już "Spotkanie przy choince". Podczas naszego spotkania swoimi zdolnościami pochwalili się uczniowie klasy V między innymi: Adrianna Wojtasik, Agata Krawczuk, Tymoteusz Piechówka, Kamila Szczebetowicz, Justyna Rak oraz Mateusz Rusin.

Uczniowie Ci przygotowali przedstawienie swojego autorstwa pt. " Dziewczynka z baletkami".  Pracowali pod nadzorem Pani Bożeny Kani. Z przyjemnością obejrzeliśmy również występ wokalny kółka angielskiego, które przygotowało muzyczny utwór  w języku angielskim pt. " Snow is falling". W trakcie tego przedświątecznego spotkania można było napić się kawy i zjeść ciasta upieczone przez rodziców naszych uczniów, a także zakupić ręcznie robione bomki przez uczniów koła artystyczno-teatralnego którego opiekunem jest Pani Anna Nazimek. Dużym powodzeniem cieszył się Kącik Niespodzianek. Wszyscy rozeszli się w miłej atmosferze życząc sobie nawzajem Wesołych Świąt. Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli w organizacji tej pięknej uroczystości.