Dzień Dziecka 2015 PDF Drukuj
Autor: Wiesława Połaniec Data: 09.06.2015 (wtorek)

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"

Janusz Korczak

Z okazji Dnia Dziecka, uczniowie klas pierwszych i drugiej pojechali w dniu 1 czerwca na wycieczkę do ZOO we Wrocławiu.

Dzieci spędziły tam miło czas na oglądaniu zwierząt, które znały dotąd jedynie z obrazków. Zwiedziliśmy nowo powstałe Afrykanarium, podziwialiśmy zwierzęta znajdujące się w Terrarium i poszliśmy do Dziecińca Zwierzęcego, gdzie dzieci mogły zobaczyć młode kózki, owieczki i osiołki, a także je pogłaskać. Dużą frajdę miały dzieci na placu zabaw, gdzie mogły również pojeździć na karuzeli. W drodze powrotnej wstąpiliśmy do McDonald`s na mały posiłek. To był bardzo przyjemny, słoneczny dzień. Nasze dzieci wróciły zmęczone, ale radosne.