Strona Główna Samorząd Uczniowski Dary serca- akcja charytatywna Samorządu Uczniowskiego
Dary serca- akcja charytatywna Samorządu Uczniowskiego PDF Drukuj
Autor: Roma Kania Data: 20.11.2012 (wtorek)

alt Okres świąt Bożego Narodzenia to czas szczególny. Wraz z narodzeniem Dzieciątka Jezus  w ludzi wstępuje nowa nadzieja  oraz chęć  podzielenia się z bliźnimi, którzy z różnych przyczyn utracili dom i potrzebują pomocy. Właśnie bezdomnym ze schroniska im. Św. Alberta  w Pępicach koło Brzegu chcemy w tym roku  pomóc organizując zbiórkę żywności i artykułów higienicznych.

Otwórzmy nasze serca i wesprzyjmy ludzi bezdomnych artykułami spożywczymi (np. konserwy, herbata, makaron i inne produkty) oraz chemicznymi (np. mydło, szampon, krem do golenia, krem do twarzy, proszek do prania, itp.). Dzieląc się z innymi pamiętajmy o słowach Jana Pawła II: „Człowiek jest wspaniałą istotą nie z powodu dóbr, które posiada, ale jego czynów. Nieważne   jest to, co się ma, ale czym się dzieli z innymi."
Dary serca prosimy przekazywać w dniach 26.11- 30.11.2012r. do pana Romana Kani-opiekuna Samorządu Uczniowskiego.

Samorząd Uczniowski