Strona Główna Projekty Zrozumieć świat Szkolny Festiwal Projektów
Szkolny Festiwal Projektów PDF Drukuj
Autor: Wiesława Połaniec Data: 13.05.2012 (niedziela)

W dniu 21.03.2012r odbył się szkolny etap Festiwalu Projektów w ramach projektu "Zrozumieć Świat".

Zwyciężyły grupy projektowe w składzie:

a) w klasie IV - Jeremiasz Pocheć, Maciej Krasicki, Dawid Klimczak, Bartłomiej Serafin, Stanisław Grabowski

b) w klasie V - Alicja Stachnik, Joanna Kubów, Jakub Nowosielski, Szczypka Martyna

Zwycięzcy szkolnego etapu Festiwalu pojadą w dniach 16.06 i 17.06 na Wojewódzki Festiwal Projektów do Głuchołaz. Festiwal ten połączony jest z Wojewódzką Olimpiadą. Udział w niej wezmą uczniowie, którzy uzyskali największa liczbę punktów w przeprowadzonym wcześniej "Teście po roku" i "Teście po 2 latach". Naszą szkołę reprezentować będą:

a) Agnieszka Fiałka, Aleksandra Gozdek i Alicja Bilecka - uczennice klasy czwartej;

b) Jakub Nowosielski, Jakub Permus - uczniowie klasy piątej.

Życzymy sukcesów!