Książka w odcinkach PDF Drukuj
Autor: Jadwiga Tomczak Data: 27.10.2016 (czwartek)

Realizujemy kolejne zadanie w projekcie "Czytam, więc jestem. Jestem, więc czytam." Jest nim "Książka w odcinkach". 13 października w tajnym głosowaniu klasy I-III i klasy IV -VI wybrały jedną z trzech propozycji.

Klasy młodsze wybierały z następujących propozycji:

1.Grzegorz Kasdepke – „Do trzech odlicz. Zabawy matematyczne” - książka uzyskała 29 głosów.

2. Grzegorz Kasdepke – „Drużyna pani Miłki, czyli o szacunku, odwadze i innych wartościach” - książka uzyskała 6 głosów.

3.Ulf Sindt – „Turbo chce zostać piłkarzem” - książka uzyskała 20 głosów.

Klasy młodsze wybrały książkę Grzegorza Kasdepke - "Do trzech odlicz. Zabawy matematyczne." Można ją codziennie czytać z tablicy w holu szkoły przy ul. Zamkowej.

Klasy starsze wybierały z następujących propozycji:

1.Liliana Fabisińska – „Podwodne miasto. Skrzynia piratów” - książka uzyskała 12 głosów.

2.Hanna Ożogowska – „Dziewczyna i chłopak, czyli heca na 14 fajerek” - książka uzyskała 16 głosów.

3.Frederic Traini – „Messi. Wieczny zwycięzca” - książka uzyskała 24 głosy.

Klasy starsze wybrały książkę Frederica Traini – „Messi. Wieczny zwycięzca”. Można ją codziennie czytać z tablicy zawieszonej na półpiętrze w budynku przy ulicy Opolskiej.