Strona Główna Ogłoszenia Komunikat dla rodziców
Komunikat dla rodziców PDF Drukuj
Autor: Administrator Data: 14.03.2020 (sobota)

W związku z szerząca się epidemią wywołaną koronawirusem SARS-Cov-2, powodującego chorobę COVID-19 informuję:

od dnia 16 marca 2020 r. Publiczna Szkoła Podstawowa w Skorogoszczy będzie zamknięta dla interesantów do odwołania

Wszelkie sprawy mogą załatwiać Państwo:

1)      drogą korespondencyjną na adres:

Publiczna Szkoła Podstawowa w Skorogoszczy

49-345 Skorogoszcz

2)      za pomocą komunikacji elektronicznej:

• telefon - 504083857
  • eDziennik: https://uonetplus.vulcan.net.pl/lewinbrzeski2

Szanowni Państwo, przypominam, że czas w którym zamknięte są placówki oświatowe jest okresem kwarantanny, a na terenie całego kraju obowiązuje wprowadzony przez rząd całkowity zakaz organizowania imprez masowych oraz imprez artystycznych i rozrywkowych.

Jednocześnie usilnie proszę rodziców o dopilnowanie by dzieci i młodzież w okresie w którym zostały zamknięte szkoły nie brały udziału w żadnych imprezach, spotkaniach, uroczystościach lub wspólnych zabawach.

Z poważaniem,

Stanisław Duda