Strona Główna Ogłoszenia Lewin Biega 2019
Lewin Biega 2019 PDF Drukuj
Autor: Administrator Data: 20.09.2019 (piątek)

Burmistrz Lewina Brzeskiego zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej edycji biegów ulicznych pn.: "Lewin Biega 2019", które odbędą się 13 października 2019 r.

Limit miejsc w tegorocznej edycji został zwiększony i wynosi 400 osób, a biegi - główny oraz towarzyszące - wzbogacone zostały o NORDIC WALKING (trasa liczy 5,44 km). Szczegóły na plakacie oraz w Wydziale Oświaty i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Lewinie Brzeskim (tel. 77 424 66 36).

Jednym ze sponsorów imprezy sportowej jest firma GAZ SYSTEM S.A., odpowiedzialna za przesył gazu ziemnego oraz zarządzanie najważniejszymi gazociągami w Polsce. W 2017 r. Spółka rozpoczęła budowę kluczowego gazociągu wysokiego ciśnienia relacji Zdzieszowice–Wrocław na terenie woj. dolnośląskiego i opolskiego. Budowa ww. inwestycji jest dofinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020. Inwestycje GAZ-SYSTEM S.A. są prowadzone z zastosowaniem nowoczesnych technologii i systemów zabezpieczeń oraz z poszanowaniem środowiska naturalnego i praw wszystkich interesariuszy.

www.gaz-system.p