Strona Główna Ogłoszenia WOJEWÓDZKI INTEGRACYJNY KONKURS WIEDZY „HISTORIA POLSKIEGO SPORTU"
WOJEWÓDZKI INTEGRACYJNY KONKURS WIEDZY „HISTORIA POLSKIEGO SPORTU" PDF Drukuj
Autor: Renata Radziewicz Data: 09.12.2018 (niedziela)

17 listopada nasi uczniowie wzięli udział w kolejnej już, IX edycji Wojewódzkiego Integracyjnego Konkursu Wiedzy, który odbył się w Lewinie Brzeskim. Tematem przewodnim była historia polskiego sportu.  Wyzwanie było spore, ponieważ przygotowano ponad 300 pytań . Do tegorocznych zmagań przystąpiło aż 19 trzyosobowych drużyn, spośród wszystkich osób biorących udział w wydarzeniu uczniowie naszej szkoły pokazali się z bardzo dobrej strony.  Dla wszystkich osób udział w tym konkursie był z pewnością ciekawym wyzwaniem.  Pomimo zaciętej  rywalizacji uczestnicy nie zapomnieli o integracji i wspólnej pomocy. Gratulujemy!

Renata Radziewicz