Strona Główna Ogłoszenia ,,Wigilijny piątek w naszej szkole"
,,Wigilijny piątek w naszej szkole" PDF Drukuj
Autor: Anna Nazimek Data: 01.01.2018 (poniedziałek)

Jak to w czasie przedświątecznym bywa, tak i w naszej szkole ostatni piątek przed przerwą świąteczną jest dniem uroczystym. Nie może w tym dniu zabraknąć odświętnych strojów, pierogów, piernika no i rzecz jasna prezentów pod choinką, ale po kolei.

 

O godzinie 9.00 zebraliśmy się wszyscy w sali gimnastycznej, gdzie wśród dźwięków kolęd obejrzeliśmy inscenizację przygotowaną przez nasze koleżanki. Kto dobrze się przypatrzył to na pewno wśród aktorów zauważył Panią Dyrektor i naszą wesołą Panią Kasię, a także Panią Alicję- babcię naszej koleżanki. Wszystkim Paniom  gorąco dziękujemy za poświęcony czas i zaangażowanie.

 

Gdy już przypomnieliśmy sobie, jak to było z narodzeniem Jezusa,  wszyscy udaliśmy się do swoich klas, by tam wspólnie zasiąść do wigilijnego stołu. Były życzenia, wzruszenia i wspólne kolędowanie. Były też potrawy wigilijne przygotowane i dostarczone przez naszych kochanych Rodziców, którym  składamy serdeczne podziękowania.

Atmosfera tego świątecznego dnia co roku  jest dużym przeżyciem dla każdego i na pewno okazją do wspólnej integracji i bliższego poznania. A na koniec rzecz jasna- prezenty, które przygotowali dla siebie uczniowie. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

No i rzecz jasna zdjęcia:)