Strona Główna Ogłoszenia ,,Spotkanie przy choince"
,,Spotkanie przy choince" PDF Drukuj
Autor: Anna Nazimek Data: 11.12.2017 (poniedziałek)

Grudzień to czas, w którym w naszej szkole odbywa się tradycyjne ,,Spotkanie przy choince”. Tak też było i tego roku. W minioną niedzielę 10 grudnia spotkaliśmy się rodzinnie w murach naszej szkoły, by przy śpiewach, występach i muzykowaniu, a także przy kawie i pysznych domowych ciastach- miło spędzić to popołudnie. Nasi uczniowie pod bacznym okiem swoich nauczycieli przygotowali liczne występy. I tak mieliśmy okazję obejrzeć inscenizację: ,,Starej bombki” czy ,,Kopciuszka”; posłuchać o prezentach, które są najodpowiedniejsze dla naszych najbliższych czy wspólnie pokolędować. Na zakończenie spotkania- jak to w święta  bywa był czas na prezent-  którego rozpakowywaniem zajęli  się nasi rodzice- w konkursie na wesoło.

Swoim występem uświetnili spotkanie także nasi nauczyciele, którzy chcąc podzielić się wielką nadzieją i radością z powstającej naszej nowej szkoły- wspólnie odśpiewali  swoją  ,,budowlaną Bałkanicę na wesoło”.

Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie i wspólną zabawę i już dziś ZAPRASZAMY za rok!

Zdjęcia w galerii.