Strona Główna Ogłoszenia Bal Wszystkich Świętych
Bal Wszystkich Świętych PDF Drukuj
Autor: Anna Nazimek Data: 08.11.2017 (środa)

W jesienne popołudnie 7 listopada miało miejsce w naszej szkole kolejne spotkanie ze świętymi. Uczniowie klas I-III chcieli uczcić naszych dobrych, świętych patronów, których życie niesie dla nas  wiele pięknych wzorców.

Tematem tegorocznego Balu Wszystkich Świętych były ,,Dzieci z Fatimy” czyli Łucja, Hiacynta i Franciszek. Na początek każdy uczestnik przedstawił informację o  patronie za którego był przebrany, a następnie rozpoczęło się to nasze rozśpiewane, radosne spotkanie. Były gry, zabawy, tańce no i rzecz jasna wiele niespodzianek dla każdego uczestnika. Nie zabrakło także słodkiego poczęstunku za który składamy serdeczne podziękowania Panu Szymonowi Romkowskiemu.

Zabawa była bardzo udana, czego dowody można obejrzeć na zdjęciach w naszej galerii, a wszyscy uczestnicy zdeklarowali swoje uczestnictwo już za rok.

Zatem do zobaczenia!