Strona Główna Ogłoszenia ,,W bajkowym świecie"
,,W bajkowym świecie" PDF Drukuj
Autor: Anna Nazimek Data: 30.05.2017 (wtorek)

Taki właśnie tytuł nosiły kolejne Gminne Warsztaty Plastyczne, na które udaliśmy się 24.05.2017r. Sześciu reprezentantów naszej szkoły wzięło udział w kolorowym spotkaniu na które zaprosiła nas Szkoła Podstawowa z Lewina Brzeskiego. Oprócz spotkania z nowymi kolegami ze szkoły w Lewinie i Łosiowie, mogliśmy poznać i wypróbować nowe metody plastyczne, za pomocą których wykonywaliśmy na zakończenie własną pracę konkursową związaną z tematem spotkania. I tak oto bajkowy świat zaprezentowany przez Julię Berkowską z klasy II zajął I miejsce w kategorii klas I-III, zaś praca Otylii Ciupan z klasy IIIa zdobyła wyróżnienie w kategorii klas I-III, a  praca Alicji Zamirskiej z klasy VI - wyróżnienie w kategorii klas IV-VI.

Gratulujemy!!!