Strona Główna Ogłoszenia „WAKACJE Z PRZYGODĄ w Świetlicy Terapeutycznej 2017”
„WAKACJE Z PRZYGODĄ w Świetlicy Terapeutycznej 2017” PDF Drukuj
Autor: Administrator Data: 30.05.2017 (wtorek)

Jak co roku Świetlica Terapeutyczna w Lewinie Brzeskim przygotowuje zajęcia wakacyjne dla dzieci w wieku szkolnym i młodzieży z terenu całej gminy (tzn. obwodów szkolnych Lewin Brzeski, Łosiów i Skorogoszcz). Organizujemy trzy tygodniowe turnusy: od 26 do 30 czerwca  2017r., od 03 do 07 lipca 2017r. oraz 10 do 14 lipca 2017r. Dziecko może uczestniczyć tylko w jednym tygodniowym turnusie. Łącznie z wakacji w Świetlicy skorzysta sto dwadzieścia osób (dzieci i młodzież).

Tegoroczne zajęcia wakacyjne organizowane są pod hasłem „Wakacje z przygodą”. Dla dzieci zorganizujemy dwie wycieczki edukacyjno-krajoznawcze. Na pierwszą wycieczkę pojedziemy w góry w Sudety Wschodnie, będziemy zdobywać Śnieżnik oraz zwiedzimy najpiękniejszą w Polsce Jaskinię Niedźwiedzią w Kletnie, wszystko zakończymy ogniskiem. Na drugą wycieczkę udamy się do jednego z największych i najpiękniejszych zamków w Polsce, Zamku Książ z baśniowym programem zwiedzania oraz odwiedzimy Stadninę Koni Stado Książ.

To tylko część atrakcji, które czekają na dzieci w czasie wakacji w świetlicy !!! Zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra Świetlicy Terapeutycznej w Lewinie Brzeskim. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci.

Koszt ponoszony przez rodziców to 80 zł. Pozostałe wydatki są finansowane przez Gminę Lewin Brzeski.

ZAPISY DZIECI: od 1 czerwca 2017r. do 12 czerwca , w godz. od 9.00 do 17.00, od poniedziałku do piątku, do wyczerpania miejsc, osobiście lub telefonicznie tel. 77 4 128 972

Wakacje 2017 I turnus

Wakacje 2017 II turnus