Strona Główna Ogłoszenia Wzorowa łazienka
Wzorowa łazienka PDF Drukuj
Autor: Jadwiga Tomczak Data: 17.10.2016 (poniedziałek)

Nasza szkoła przystąpiła do programu „Wzorowa łazienka” będącego konkursem promocyjnym marki "Domestos" przeznaczonym dla szkół podstawowych. Nagrodą w konkursie jest remont łazienki dla trzech szkół, które zajmą trzy pierwsze miejsca. Na stronie internetowej wzorowalazienka.pl umieściliśmy kilkanaście prac uczniów klas IV - VI wykonanych na lekcjach plastyki i zajęć technicznych. Do 30 listopada 2016r. możemy za pośrednictwem internetu głosować na naszą szkołę. Głos oddajemy poprzez wpisanie adresu e-mail, na który dostajemy link. Klikając w niego dodajemy kolejny głos na szkołę. Można także oddać głos za pośrednictwem facebooka. Zachęcamy wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli do głosowania na PSP w Skorogoszczy. Mamy 431 głosów (stan na 17.10.2016r.)