Strona Główna Ogłoszenia ,,Jak długo w sercach naszych..."
,,Jak długo w sercach naszych..." PDF Drukuj
Autor: Anna Nazimek Data: 08.05.2016 (niedziela)

W majowe przedpołudnie wszyscy uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami uczestniczyli w uroczystym apelu z okazji Święta 3 Maja.

Uczestnicy zajęć artystycznych pod okiem p. A.Nazimek przygotowali krótki montaż, który przypomniał nam znaczenie tego święta oraz wpływ wydarzenia jakim było uchwalenie Konstytucji Trzeciego Maja na losy Polski i Polaków.
Punktem końcowym apelu było wspólne odśpiewanie przez wszystkich uczestników pieśni pt:,,Jak długo w sercach naszych"oraz uroczysty przemarsz z flagą narodową niesioną przez przedstawicieli poszczególnych klas.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za udział w apelu, odświętny strój, a klasom młodszym za przyniesienie rekwizytów w kolorach barw narodowych i aktywny udział w apelu.