Strona Główna Ogłoszenia Wyjątkowa lekcja
Wyjątkowa lekcja PDF Drukuj
Autor: Anna Nazimek Data: 14.03.2016 (poniedziałek)

W dniu 10 marca uczniowie klasy VI mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowej lekcji religii. W tym bowiem dniu odwiedził nas Ksiądz Biskup Rudolf Pierskała, który w ramach kanonicznej wizytacji naszej parafii, spotkał się także z uczniami naszej szkoły. Spotkanie to, choć z lekką tremą na początku, okazało się być radosnym i miłym, a lekcja ta na pewno pozostanie w sercu i w pamięci wszystkich.
Nasz Wspaniały Gość okazał się wyjątkowym Nauczycielem i Przyjacielem dzieci- wspólnie z nami śpiewał i modlił się w intencjach wypowiadanych przez uczniów.
Na zakończenie wszyscy otrzymaliśmy błogosławieństwo i pamiątkowe obrazki. No i nie mogło zabraknąć pamiątkowego zdjęcia.
Po spotkaniu z uczniami, Ksiądz Biskup spotkał się z nauczycielami.