Ferie w Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Skorogoszczy PDF Drukuj
Autor: Katarzyna Zemełko Data: 31.01.2018 (środa)

W drugim tygodniu ferii, w Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Skorogoszczy, nie można było się nudzić. Uczniowie mieli okazję do wspólnego spędzenia czasu i rozwijania swoich talentów. Bogata oferta zajęć sprawiła, że każdy mógł znaleźć coś dla siebie.Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia sportowe. Uczniowie mieli możliwość podnoszenia swojej sprawności fizycznej w czasie gier i zabaw ruchowych.Wielu uczniów uczestniczyło także w ciekawych warsztatach plastycznych,  w czasie których powstawały przepiękne i oryginalne prace. Nie mogło także obyć się bez książki, dlatego biblioteka szkolna zaprosiła uczniów do wspólnego czytania i tworzenia domków dla bohaterów przeczytanych książek.