Wyjazd do Opola PDF Drukuj
Autor: Wiesława Połaniec Data: 07.10.2014 (wtorek)

30 września 2014r odbył się wyjazd integracyjny uczniów klas pierwszych do Opola. W wyjeździe wzięły udział prawie wszystkie pierwszaki.

Najpierw odwiedziliśmy "Smoczą Jamę", w której nasi mali uczniowie mogli nacieszyć się bezpieczną zabawą w basenach z piłkami, kolorowymi zjeżdżalniami, pokonywać zawiłe korytarze z przeszkodami, poskakać w dmuchanym zamku czy zagrać w gry zręcznościowe. Dzieci bardzo miło spędziły czas w tym niesamowicie kolorowym miejscu. W drodze powrotnej odwiedziliśmy Komendę główną Straży Pożarnej w Opolu, gdzie o trudnej pracy strażaków i ciekawym wyposażeniu wozów strażackich opowiedział nam Pan Krzysztof Kowalski. Dzieci mały możliwość nie tylko zobaczyć wozy i sprzęt czy posłuchać opowieści, ale mogły przymierzyć ubranie i kask, zajrzeć do środka wozu strażackiego czy własnoręcznie polać wodą z węża. Chcemy bardzo serdecznie podziękować Panu Kowalskiemu za wspaniałą lekcję, którą nasze dzieci na pewno zapamiętają na długo.

Do obejrzenia zdjęć z wyjazdu zapraszamy do zakładki Galeria