Dzień Pluszowego Misia PDF Drukuj
Autor: Róża Fiałka Data: 30.11.2013 (sobota)

Dnia 25 listopada 2013 r. w naszej szkole klasa III wraz z wychowawcą zorganizowała dla klas I-III Dzień Pluszowego Misia. W imprezie wzięli udział wszyscy uczniowie z klas młodszych.

Uczniowie z klasy III: Weronika Szponar, Marta Kalinowska, Adrianna Wojtasik zapoznali nas z życiem i zwyczajami niedźwiedzi brunatnych oraz opowiedzieli nam historię powstania zabawki- misia. Były gry, zabawy, konkursy, piosenki. Najwięcej uśmiechu na twarzach naszych kolegów wzbudził konkurs „miodek”, który polegał na zjedzeniu miodu z talerzyka, bez pomocy rąk. W tym konkursie wzięła też udział Pani Renata Pawlus, która zwyciężyła po bardzo zaciętej rywalizacji. Wiele emocji wzbudziła zabawa „przyciąganie garnka z miodem”. Na koniec spotkania każdy uczeń otrzymał soczek „Kubuś”. Wszyscy w znakomitych humorach udali się do klas.