Strona Główna Biblioteka Dzień jabłka i marchewki za nami !
Dzień jabłka i marchewki za nami ! PDF Drukuj

altPozazdrościliśmy naszym młodszym kolegom z klas I-III, które w tym roku szkolnym przystąpiły do europejskiego programu ,,Owoce w szkole’’, w ramach którego  trzy razy w tygodniu jedzą owoce i warzywa. My zorganizowaliśmy w czwartek (25.10.2012r.) na dużej przerwie w sali numer 1 ,,Dzień  jabłka i marchewki’’.

W dniu tym zrezygnowaliśmy ze słodyczy, chrupek, chipsów,  a na drugie śniadanie wszyscy razem zjedliśmy jabłko i marchewkę. Akcja ta jest naszym pierwszym krokiem   na drodze zdrowego odżywiania się. Miło spędziliśmy przerwę. Planujemy więcej takich akcji, np. ,,Zdrowa kanapka’’, ,,Dzień pomarańczy’’. Chcemy być zdrowi, szczupli i wysportowani!

Zdjęcia z akcji można zobaczyć w zakładce „galeria”.